Gyászjelentés: Prof. Dr. B. Gergely Piroska temetése

2019. augusztus 17., 00:45
A Miskolci Egyetem saját halottjának búcsúztatása és egyházi temetése 2019. augusztus 30-án 12:30-kor kezdődik a budapesti Regnum Marianum templomban.
Tisztelt Kollégák!

Mély megrendüléssel tudatom, hogy Prof. Dr. B. Gergely Piroska (19322019), a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Karának alapító tagja, a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet professor emeritusa, a Miskolci Egyetem saját halottjának búcsúztatása és egyházi temetése 2019. augusztus 30-án 12:30-kor kezdődik. 12:30-tól 13:00-ig hangzanak el a búcsúztatók, majd 13 órától római katolikus szertartás szerint helyezik örök nyugalomra a Regnum Marianum templomban (Budapest XIV. ker., Zoborhegy tér 18.).
Az egyházi szertartás előtt lehetőség lesz arra, hogy egy díszítés nélküli virágszálat helyezzenek el tiszteletére az urnához közeli virágtartóba.
A család fájdalmában osztozva:

Dr. Illésné dr. Kovács Mária
dékán
Bölcsészettudományi Kar
Dékáni Hivatal

A család gyászjelentése innen letölthető.