Tanulószoba

2020. február 3., 17:35
A B/2 épület 3. emeletén, a 302-es irodában kialakításra került egy hallgatói tanulószoba.

Örömmel tájékoztatjuk Hallgatóinkat, hogy a B/2 3. emeletén, a 302-es irodában kialakításra került egy hallgatói tanuló- ill. közösségi szoba.A szobát minden magyar szakos hallgató használhatja arra, hogy az órák közti szünetekben vagy lyukas órákban kulturált körülmények között tölthesse el az idejét, tanulhasson, beszélgethessen.
A szoba kialakításában, kitakarításában Kőrösi Ferenc, Kmeczó János és Szolnoki Zsolt vállalt oroszlánrészt, köszönjük a munkájukat.
A 302-es kulcsa Szűcs Lillától vagy a portán kérhető el.
Bízunk abban, hogy ezzel a szobával sikerül növelni a komfortérzetüket, és örömmel veszik majd birtokba és használatba.