Darab Ágnes tanárnő köszöntése

2019. április 28., 20:50
2019. április 18-án Prof. Dr. Darab Ágnest 60. születésnapja alkalmából köszöntötte az intézet.

Tisztelt és szeretett kollégánk, Prof. Dr. Darab Ágnes 2019. áprilisában ünnepelte 60. születésnapját. Ez alkalomból kollégái és tanítványai köszöntötték, a virág és a laudáció mellett az ünnepelt tiszteletére készült születésnapi tanulmánykötettel is. A kötet a Publicationes Universitatis Miskolcinensis: Sectio Philosophica legújabb számaként (2019/1.) jelent meg. 2 köszöntőt és 24 tanulmányt tartalmaz, melyeknek szerzői a professzorasszony tudományos munkássága előtt tisztelegnek. A kötet szerkesztője az ünnepelt egykori PhD-hallgatója, Kapusi Angéla volt.

(Képgaléria a hír jobb felső sarkából nyitható.)