Felhívás Kazinczy Ferenc Szép magyar beszéd versenyre

2019. március 4., 22:00
A Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Karának Magyar Nyelvtudományi Intézeti Tanszéke idén is megrendezi az országos Kazinczy-verseny helyi fordulóját.
2019. március 26-án 16.00 órától kerül sor a bölcsészépület III. emeletének 306. termében az országos Kazinczy Ferenc Szép magyar beszéd verseny helyi fordulójára.
A verseny kétfordulós, a feladat egy szabadon választott és a helyszínen kapott prózai szöveg értő, értető felolvasása.
A verseny nyertese képviselheti a Miskolci Egyetemet az országos versenyen, amelyet ez évben Esztergomban rendeznek május 17-én.
Érdeklődni és jelentkezni dr. Gréczi-Zsoldos Enikőnél személyesen vagy a tgzseniko@gmail.com címen lehet.